Home
Aroma
Aromat për Femra
Ujë toaleti Greater për femra

Përshkrim

Bashkëkohor dhe fuqizues, ky parfum i ndritshëm dhe energjik me lule ju frymëzon të bëni lëvizje të guximshme – dhe të shijoni udhëtimin tuaj të gjallë me entuziazëm të freskët.


Rrezatoni NJË AURË FRYMËZUESE

Ndjeni vrullin e mandarinës shkëlqyese, tuberozës së guximshme dhe qelibarit të bardhë sensual, ndërsa synoni madhështinë.


ZGJONI EMOCIONET TUAJA

Mundësuar nga Teknologjia AuraScent.E provuar nga neuroshkenca për të zgjuar emocione pozitive, nga mëngjesi në mbrëmje, Greater Uji i Toaletit për femra, ju ndihmon të ndiheni energjikë dhe të ngritur gjatë gjithë ditës. Duke ju dhënë një ndjenjë besimi që rrezaton nga ju si një atmosferë frymëzuese, është motivimi që mund ta spërkatni.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Ndjehuni të gjallë me një shpërthim të gëzueshëm të notave kryesore frymëzuese, pasi mandarina e ndritshme, dardha e lëngshme dhe limoni freskues ju mbushin me energji pozitive. Në zemër, një buqetë me lule me tuberozë të theksuar, Zambak të Luginës dhe Trëndafila lulëzon me një shprehje të sigurt, duke fuqizuar ditën tuaj. Qelibar i bardhë sensual përzihet me dru kedri dhe ngrohtësinë e Benzoin për t'ju mbështjellë me një ndjenjë ngushëlluese kënaqësie, ndërsa kënaqeni në udhëtimin tuaj të gjallë.

Familja e parfumeve

Fruta me lule


Nota

TOP: Dardhë, Limon, Mandarin

ZEMRA: Tuberoza, Zambaku i Luginës, Trëndafili

BAZË: Benzoin, Qelibar i bardhë, dru kedri


Nota hero nga mengjesi ne mbremje

Një përzierje në zhvillim e mandarinës, tuberozës, qelibarit të bardhë


Mandarina:E ndritshme dhe e freskët, nota me lëng agrume e Mandarinit i sjell një vezullim të shkëlqyeshëm përdoruesit që nga spërkatja e parë. I lidhur me efektet freskuese, zgjon shqisat me energji dhe entuziazëm për të nisur ditën tuaj.

Tuberoza: Një notë e guximshme lulesh me nuanca të mjaltit, aroma e fuqishme e Tuberose e transformon këtë aromë me lulëzim të plotë. Duke sjellë intensitetin e deklaratës në aromë, ai zgjon shqisat me një ndjenjë të sigurt dhe ekspresive - duke ju frymëzuar të bëni lëvizje të guximshme.

Amberi bardhë: Elegante, por e rehatshme , tonalitetet myzeqare dhe drunore të Amberit të Bardhë sensuale sjellin një pasuri dhe fuqi unike në aromë. I lidhur me ndjenjat e besimit, ai zgjon shqisat me përmbushje - një kujtesë e kënaqshme për të festuar çdo moment historik të udhëtimit tuaj.
Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 17200, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.