Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Cranberry Bliss Kremë për dush

Përshkrim

Trajtojeni veten me një krem ​​dushi me aromë të këndshme që shpërthen me mirësinë e boronicës së kuqe. I mbushur me një kompleks multivitaminash dhe ekstrakt boronicë, është zhvilluar për të pastruar dhe për të lënë lëkurën të ndjehet e butë, e freskët dhe me një aromë magjepsëse të ëmbël boronicë. I testuar dermatologjikisht. Një kënaqësi festive për veten ose një mik.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, LAURETH-4, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, LIMONENE, LINALOOL, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM CITRATE, VACCINIUM MACROCARPON SEED OIL, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, FORMIC ACID, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, PHENOXYETHANOL, SILICA, CI 15510, CI 16035, CI 17200

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.