Home
Aroma
nordic-waters
Nordic Waters Ujë i parfumuar për Femra

Përshkrim

Marrëdhënia me ujin në Nordikët është e thellë. Gjithmonë, por gjithmonë aty, kjo aromë e gjallë ujore do t'ju joshë në këtë botë magjepsëse ujore me çdo spritz freskues.


Bëhuni një me ujin pasi spërkatja e gjallë ujore e Nordic Waters for Her Eau de Parfum rigjallëron shqisat tuaja me një aromë të ndritshme, magjepsëse.


Femërore freskuese, ekskluziviteti Nordic Waters Accord lahet me esencë limoni të gazuar dhe nota lulesh të petaleve të jasemines me vesë për të ngjallur ndjenjën e ujit të freskët që prek lëkurën tuaj.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.


Spërkatjet e notave të ndritshme të agrumeve Esenca e Limonit dhe Bergamoti përzihen me Mollën e Gjelbër krokante për të hapur aromën me një spërkatje me gaz. Aspektet ujore të aromës freskuese nga Nordic Waters Accord rigjallëron aromën me një freski ujore, ndërsa Petalet e jasemines me vesë lulëzojnë brenda një Marrëveshjeje ujore frutash për të ngjallur një ndjenjë të lëngshme dhe lulesh. I zbutur nga një bazë teksturale drunore e drurit të kedrit dhe drurit lesh kashmiri për të sjellë thellësi natyrale, pasi Musku i Bardhë mbetet ndijor në lëkurë.


Familja e aromave

Floral Watery


Nota bazë

Top: Bergamot, Lemon Essence, Green Apple

Zemra: Nordic Waters Accord, Jasmine Petals, Water Fruit Accord

Baza: Cedarwood, White Musk, Cashmere Wood


Nota hero

Nordic Waters Accord


Një marrëveshje ekskluzive e ujërave Nordike ju zhyt në një zhytje në ujë, pasi aspektet freskuese ujore kapin thelbin e ujërave nordike. E pastër, e gjallë dhe jashtëzakonisht e freskët, me goditje gjallëruese të notave të ndritshme ujore, akordi krijohet rreth molekulës ekskluzive Cascalone® – duke ngjallur ndjesinë energjike të ujit të freskët të freskët në lëkurën e ngrohtë. Molekula oqeanike ka një nënton ftohës të frutave ujorë, duke sjellë një nënshkrim freskues ujorë dhe mineral me nuanca agrume që ndihen të lëngshme dhe shkëlqyese.


Në Nordic Waters for Her, fryrja e shijshme e Lemon Essence lahet me Nordic Waters Accord për të përmirësuar aromën me një freski intensive të gazuar.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL
Marrëdhënia me ujin në Nordikët është e thellë. Gjithmonë, por gjithmonë aty. Uji ju tërheq brenda. Zbuloni këtë lidhje të pamohueshme ndërsa zhyteni në aromat freskuese të kontrasteve të Ujrave Nordike - aromat tona të gjalla ujore që ju joshin në një botë magjepsëse ujore. Rigjallëroni shqisat tuaja me çdo spërkatje freskuese të Ujrave Nordike, valën e re të aromës së ujit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.