Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Ginger Bread Sfungjer për Dush

Përshkrim

Sillni pak argëtim festiv në rutinën tuaj të dushit, me këtë sfungjer dushi në formën e lezetshme të një njeriu me xhenxhefil. Mënyra perfekte për të dekoruar banjën tuaj për festa!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.