Home
Maskara
THE ONE
THE ONE Tremendous Maskara

Përshkrim

12 herë më shumë volum, konsumim 24-orësh, intensitet ekstrem i ngjyrës së zezë dhe një ndjesi e jashtëzakonshme pa peshë. Gjenerata e ardhshme e rimelit të jashtëzakonshëm u jep qerpikëve një vëllim të jashtëzakonshëm në çdo dimension, nga furça, formula dhe ngjyra deri tek mbajtja dhe ndikimi.


Fuqizoni qerpikët tuaj me formulën tonë pa peshë dhe mahnitëse që përmban polimerë të fuqishëm për të mbajtur dhe siguruar pamjen tuaj të qerpikëve në vend për 24 orë mbajtje ekstreme, dyllë pa peshë të krijuar posaçërisht për të dhënë volumin e menjëhershëm më të guximshëm pa peshë dhe Pigment të Zi Chroma për të ofruar ngjyrë të zezë ekstreme intensiteti.

Falë dizajnit "Tremendous Brush", maskara është e lehtë për t'u aplikuar. Zgjidhni çdo metodë dhe krijoni vëllimin tuaj të dëshiruar të qerpikëve.


  1. Aplikoni maskara nga baza deri në majë të qerpikëve.
  2. Filloni me syrin e brendshëm dhe kaloni në syrin e mesit, syrin e jashtëm dhe qerpikët e poshtëm.
  3. Për rezultate më ekstreme, përsërisni për të rritur volumin.

Fuqizoni qerpikët tuaj me formulën tonë pa peshë dhe mahnitëse që përmban polimerë të fuqishëm për të mbajtur dhe siguruar pamjen tuaj të qerpikëve në vend për 24 orë mbajtje ekstreme, dyllë pa peshë të krijuar posaçërisht për të dhënë volumin e menjëhershëm më të guximshëm, dhe Pigment të Zi Chroma për të ofruar ngjyrë të zezë ekstreme me intensitet.


Vitamina E mbron qerpikët dhe inkurajon shkëlqimin dhe kushtet Pro-Vitamin b5 dhe hidraton, duke ndihmuar në zbutjen e sipërfaqes së qerpikëve për një gjendje të përmirësuar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, SHOREA ROBUSTA RESIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, DISODIUM EDTA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 60, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.