Home
Maskara
THE ONE
THE ONE Maskarë e jashtëzakonshme

Përshkrim

Maskarë me volum të fortë me furçë instinkt të maces dhe fibra në formë zemre dhe një fund të zi të ngopur me ndikim të lartë për pamjen tuaj më të ashpër të qerpikëve deri më tani.


Furça ekskluzive Feline Instinct është projektuar posaçërisht për të ngarkuar volumin dhe zgjerimin në qerpikët e jashtëm për një efekt të dallueshëm të maces. Forma e lakuar maksimizon volumin dhe gjatësinë e çdo qerpiku.


Maja e hapur mund të përdoret për të shtuar volum shtesë sipas dëshirës. Me fibra ultra të buta për aplikim të rehatshëm, kjo furçë është krijuar për të kapur çdo qerpik për pamjen tuaj më të ashpër të qerpikëve deri më tani!


Teknologjia e vëllimit të jashtëzakonshëm përforcohet nga sinergjia unike e dy llojeve të ndryshme të fibrave në maskarën Tremendous Fierce.


Fijet krejt të reja në formë zemre, me formë zemre të zbrazët, ngjiten lehtësisht në çdo qerpik, duke u zgjatur me çdo goditje. Mikro Fibrat krijojnë volum dhe zgjerojnë qerpikët. Ky duo fibrash është për volum ekstrem dhe definicion të jashtëzakonshëm.

  • Duke filluar nga këndi i brendshëm dhe duke punuar jashtë, aplikojeni nga rrënja e qerpikëve deri te majat. Lyejeni të gjithë qerpikët ndërsa tundni furçën lart.
  • Lakorja e furçës së instinktit të maces do të ndjekë formën e qerpikëve tuaj për të ngritur qoshet e qerpikëve për vëllimin e qerpikëve të jashtëm të maces. Për më shumë përkufizim, përdorni majën e hapur për të lëvizur qerpikët e jashtëm lart.
  • Përsëriteni sipas dëshirës për të krijuar volum ekstrem dhe gjatësi intensive.

Teknologjia e vëllimit të jashtëzakonshëm përforcohet nga sinergjia unike e dy llojeve të ndryshme të fibrave në maskarën Tremendous Fierce. Fijet krejt të reja në formë zemre, me formë zemre të zbrazët, ngjiten lehtësisht në çdo qerpik, duke u zgjatur me çdo goditje. Mikro Fibrat krijojnë volum dhe zgjerojnë qerpikët. Ky duo fibrash është për volum ekstrem dhe definicion të jashtëzakonshëm.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, SILICA, CYCLOHEXASILOXANE, CETEARETH-20, CERA ALBA, SYNTHETIC WAX, SHOREA ROBUSTA RESIN, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, HYDROGENATED OLIVE OIL MYRISTYL ESTERS, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, NYLON-6, LECITHIN, BHT, PEG-12 DIMETHICONE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, CI 77499, CI 77266
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.