Home
Maska për flokë
Love Nature
Love Nature Maskë ushqyese për pastrimin e flokëve me avokado organike

Përshkrim

Një maskë smoothie e pasur dhe kremoze e flokëve me vaj natyral avokadoje, e krijuar për të siguruar ushqim të thellë për flokët e thatë. Me përbërës 96% me origjinë natyrale, formula si smoothie shkrihet në flokë me aplikim. Formuluar për të qenë i biodegradueshëm, pa silikone apo parabene.

Masazhojeni në flokët tuaj të lagur dhe lëreni për 5 minuta. Shpëlajeni.

Vaj natyral organik i avokados

Avokadot njihen për vetitë e tyre të jashtëzakonshme ushqyese. Vitaminat dhe acidet yndyrore brenda vajit të avokados janë gjithashtu të shkëlqyera për kondicionimin e të gjitha llojeve të flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PERSEA GRATISSIMA OIL, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CI 19140, CI 15510, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.