Home
Bazë & Topcoat
THE ONE
THE ONE Ultimate Top Xhel Hapi 2

Përshkrim

Deri në 11-ditore salloni i shkëlqimit të xhelit rezulton në një punë të lehtë!


Vendosja e sipërme me shkëlqim pasqyre! Me Foto-Aktivizues i cili aktivizon Teknologjinë Foto Reaktive në dritën natyrore të ditës. Vetëm kur përdoret me Gel Nail Lacquer, lidhjet formulojnë së bashku dhe bllokojnë ngjyrën në vend duke maksimizuar shkëlqimin deri në 11 ditë.

Për të aktivizuar Teknologjinë Foto Reaktive: Hapi 1 aplikoni ONE ONE Ultimate Gel Lacquer. Hapi 2 aplikoni vpjesen e sipërme ONE ONE Ultimate Gel. Heq si lustrues i rregullt.

Photo Reactive Technology - një kompleks unik molekular që jep përfitime të bujshme në 4-Dimensionet kur vendosni llakun dhe shtresën e sipërme së bashku:


  • Veshje e gjatë - formon një film fleksibël, mbrojtës për veshin e shkëlqimit të xhelit deri në 11 ditë, pa prekje *
  • Shkëlqim i ngjashëm me Gel - krijon një fund shumë dimensional, me shkëlqim të lartë! *
  • Volume Effect - një rrjet 3D për një efekt të vëllimit të xhelit! *
  • Intensiteti i Ngjyrave të Gjalla - jep ngjyra të gjalla që qëndrojnë të freskëta ndërsa e vendosni! *

* Testuar nga konsumatori , 41187-96 + 43185

Të gjithë Përbërësit
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, ACRYLATES COPOLYMER, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/IPDI/PPG-15 GLYCERYL ETHER COPOLYMER, HEA/IPDI ISOCYANURATE TRIMER/PG CROSSPOLYMER, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 60725
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.