Home
Vetullat
THE ONE
THE ONE Browcara xhel

Përshkrim

Xhel vetullash me furçë për përsosjen e vetullave. Maja precize e furçës e bën formësimin deri në përsosje të lehtë, dhe formula unike e fibrave është jetëgjatësi, vëllim dhe intensifikim *, i papërshkueshëm nga uji dhe lagështi * dhe përmban vaj ushqyes avokado.


* testuar nga konsumatori.

  • Fërkoni qimet e vetullave me majën e furçës duke përdorur lëvizje të shkurtra dhe ledhatuese.
  • Lani furçën me xhel kudo që dëshironi të shtoni vëllim.
  • Kreh butësisht për të formuar dhe vendosur vetullat.

Fibrat volumizuese janë krijuar për t'u shndërruar në 3 dimensione, shtojnë gjatësinë dhe ndërtojnë trashësinë për përsosjen e vetullave gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
ISODODECANE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, PARAFFIN, CERA MICROCRISTALLINA, TALC, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, ORYZA SATIVA CERA, BEHENYL BEESWAX, STEARYL BEESWAX, PERSEA GRATISSIMA OIL, PROPYLPARABEN, POLYETHYLENE, NYLON-6, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BHT, SILICA, +/-: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.