Home
BB & CC Kremat
Giordani Gold
Giordani Gold Xhel rrezatues CC SPF 25

Përshkrim

Zhyt lëkurën tuaj në një shtresë mat hidratuese me kremin Giordani Gold Radiance CC. Tekstura e xhelit pa peshë jep mbulim mesatar që është i ndërtueshëm, i përforcuar me acid hialuronik hidratues dhe përmban nuancë delikate ylberi për një përfundim mat rrezatues.


Pigmentet e perfeksionimit të shkëlqimit korrigjojnë dhe turbullojnë papërsosmëritë e lëkurës dhe minimizojnë poret ndërsa ky produkt përmban acid hialuronik që është krijuar posaçërisht për të depërtuar më thellë në lëkurë. Ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës, mbështet elasticitetin dhe fleksibilitetin për rininë e qëndrueshme.

Duke qenë se ky produkt shkrihet menjëherë në lëkurën tuaj në kontakt, ju duhet të përzieni shpejt përpara se të ngurtësohet. Formula unike e xhelit me bazë uji është e ndërtueshme, kështu që përdorni një sasi të vogël dhe përzieni shpejt, më pas shtoni më shumë shtresa për mbulim më të plotë.

Pigmente për korrigjimin e ngjyrave të lëkurës

Për një pamje më të përsosur të lëkurës, pigmentet korrigjuese të lëkurës turbullojnë papërsosmëritë, minimizojnë pamjen e poreve dhe unifikojnë ngjyrën tuaj.


Acidi hialuronik hidratues

Krijuar me acid hialuronik që është krijuar posaçërisht për të depërtuar më thellë në lëkurë. Ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës, mbështet elasticitetin dhe fleksibilitetin për rininë e qëndrueshme.


Perlat me shkëlqim të artë

Grimca shkëlqyese të ylberta, të dizajnuara për të reflektuar shkëlqimin në harmoni të përsosur me veshjen mat.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SILICA, MICA, PEG-240/HDI COPOLYMER BIS-DECYLTETRADECETH-20 ETHER, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ALUMINUM HYDROXIDE, PVP, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, TIN OXIDE, BHT, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM LAURATE, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.