Home
Maskara
THE ONE
Maskara THE ONE 5-in-1 Wonder Lash

Përshkrim


Volum i mrekullueshëm, gjatësi dhe ngjyrë e zezë ultra intensive!


Produkti më i shitur all-in-one Wonder Lash maskara tani është e disponueshme në nuancën Party Black duke ju dhënë edhe më shumë volum, gjatësi dhe intensitet të zi për të krijuar pamjen tuaj të guximshme të grimit.


Formuluar me fibra të reja në formë Ylli për më shumë volum , gjatësi dhe Pigment Ultra Zi për të gjithë intensitetin që dëshironi. Edicion i limituar.

Furçë unike e dyanshme , me qime të gjata dhe të shkurtra.


Për rezultate më të mira, filloni duke ngritur dhe skalitur qerpikët me qime të shkurtra. Lëvizni furçën nga njëra anë në tjetrën ndërsa ngrini qerpikët për kaçurrela maksimale.


Së fundi, krehni qimet e gjata nëpër qerpikët për t'u zgjatur dhe përcaktuar.


Fijet në formë ylli

The ONE 5-in-1 Wonder Lash Maskara – Edicioni festiv përmban fibra në formë ylli për të rritur volumin dhe gjatësinë e qerpikëve tuaj! Perfekte për sezonin e festave, këto fibra kanë një formë unike ylli me skaje të rrumbullakosura; kjo u mundëson atyre të intensifikojnë efektet e maskarës Wonder Lash, ndërkohë që mbeten të rehatshme për t'u aplikuar në qerpikët tuaj natyralë!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, NYLON-6, BHT, DISODIUM PHOSPHATE, PEG-12 DIMETHICONE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 60, SILICA, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.