Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
Fondatina Giordani Gold Eternal Glow me SPF 25

Përshkrim

Fondatinë e lëngshme thellësisht hidratuese që jep përfitime të fuqishme për kujdesin e lëkurës dhe mbulim rrezatues të ndërtueshëm. E mbingarkuar me Acid Hyaluronic dhe Niacinamide, formula e lehtë, që përmirëson rininë, rigjallëron, dhe zbut lëkurën, duke rivendosur dukshëm shkëlqimin natyror - duke e lënë lëkurën të përsosur dhe të ringjallur me një shkëlqim të përjetshëm. Certifikuar me Shoqërinë Vegane™.
AQUA, ISODODECANE, DIBUTYL ADIPATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYLENE GLYCOL, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, PROPANEDIOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), NIACINAMIDE, TAPIOCA STARCH, OCTYLDODECANOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, MAGNESIUM SULFATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, 1,2-HEXANEDIOL, SILICA, OCTYLDODECYL XYLOSIDE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM GLUCONATE, PARFUM, PROPYLENE CARBONATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, STEAROYL GLUTAMIC ACID, SODIUM HYALURONATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.