Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan lulesh kuarci

Përshkrim
Gati për romancë? Kurorëzoni qafën tuaj me një gjerdan me zinxhir të artë trëndafili, të zbukuruar me një xhevahir kuarci luleshtrydhe të prerë kristal, kristale xhami vezullues dhe lule të smaltuara në hije të karamelit rozë dhe irisit.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.