Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Passionate Tourmaline

Përshkrim
Zhbllokoni shpirtrat tuaj të zjarrtë me një varëse çelësi të mbyllur me kristal xhami, të varur në një gjerdan me zinxhir të gjatë argjendtë dhe të rrethuar nga një gjarpër prej ari trëndafili - simbol historik i forcave krijuese të jetës. Sytë e gjarprit janë zbukuruar me turmalinë të thellë, të kuqe në gjak - një kristal natyral që besohet se frymëzon guxim dhe pasion.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.