Home
Buzëkuqi
THE ONE
Buzëkuq Stilist Super Pout THE ONE Colour

Përshkrim

Shijoni volumin mahnitës me këtë buzëkuq që mbush buzët që është vërtetuar klinikisht se ju jep trashësi / definicion më të mirë të buzëve dhe rrit sipërfaqen e buzëve. Buzëkuqi u jep buzëve tuaja një shkëlqim të butë për një efekt volum optik dhe ka një teksturë ultra kremoze për aplikim të butë.


Instant Plumping Technology është një xhel për zbutjen e buzëve që përmban vitaminë B3 dhe kafeinë. Kur aplikoni, Teknologjia Instant Plumping stimulon mikroqarkullimin e buzëve për të rritur sipërfaqen e buzëve për t'i bërë ato të duken më të mëdha dhe më të plota, me më shumë kontur dhe definicion - një efekt i menjëhershëm i mbushjes së buzëve.


Kompleksi UltraCreme është një formulë kremoze e pasuruar me perla të ngjashme me yjet që japin një shkëlqim të butë për një efekt volum optik.


Me pigmente të pasura dhe përbërës hidratues, ky buzëkuq ju jep ngjyrë të menjëhershme të fryrë të dizajnuar për të zgjatur 8 orë.

Aplikojeni direkt në buzë. Filloni aplikimin në qendër të harkut të cupids, duke lëvizur nga jashtë drejt skajeve. Rrëshqitni përgjatë buzës së poshtme për të kompletuar pamjen tuaj.


Ju mund të përjetoni një ndjesi shpimi gjilpërash kur aplikoni - ky është veprimi i formulës së mikroqarkullimit për të dhënë efektin e menjëhershëm të fryrjes! Forca ose ndjesia e ndjesisë së shpimit, si dhe kohëzgjatja, do të variojnë nga personi në person pasi buzët e të gjithëve janë unike.

Instant Plumping Technology është një xhel i specializuar për zbutjen e buzëve që përmban vitaminë B3 dhe kafeinë. Kur aplikoni, Teknologjia Instant Plumping stimulon mikroqarkullimin e buzëve. Kjo rrit sipërfaqen e buzëve për t'i bërë ato të duken më të mëdha dhe më të plota, me më shumë kontur dhe definicion - një efekt i menjëhershëm i mbushjes së buzëve. Ndihmon në përmirësimin e butësisë dhe zvogëlimin e linjave të imta të dukshme për mykun tuaj më të skalitur ndonjëherë! Δ


Kompleksi UltraCréme Star është i mbushur me perla delikate si yje për t'ju dhënë një efekt të menjëhershëm të volumit optik. Një përzierje dyllësh të butë dhe kremoz krijon një teksturë ultra kremoze në buzët tuaja dhe perlat si yje shtojnë një prekje shkëlqimi të butë duke reflektuar dritën natyrale nga çdo kënd për të krijuar një efekt volum optik.


Δ Rezultatet e testimit klinik:

Rritje e zonës së buzëve.

Rritja e trashësisë së buzëve / konturit / definicionit

Reduktimi i madhësisë së vijës së imët (- 53,8%)

Reduktimi i thellësisë së vijës së imët (- 45,7%)

Reduktimi i vrazhdësisë së buzëve (- 52.5%)

Të gjithë Përbërësit
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYBUTENE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, CERA MICROCRISTALLINA, MICA, OCTYLDODECANOL, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, QUATERNIUM-90 BENTONITE, ORYZA SATIVA CERA, PARFUM, METHYL NICOTINATE, PROPYLENE CARBONATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CAFFEINE, NIACIN, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TIN OXIDE, ASCORBYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 45410, CI 19140, CI 17200, CI 77499, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.