Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Pranvera Aventurine

Përshkrim

.


Aventurina e shndritshme tradicionalisht mendohet të jetë më me fat nga kristalet. Në këtë gjerdan të nivelit më të lartë të artit, tre rruaza të prera në mënyrë të shkëlqyeshme vendosen në një zinxhir spirancë dhe gjarpri të lidhur me një spirancë dhe gjarpëri dhe korniza me zbukurime të zbukuruara me kristale xhami vezulluese.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.