THE ONE
THE ONE Blush Staljer për fytyrë

Përshkrim

Shtresojeni. Ndizni atë.


Ky stilues i gjithanshëm i fytyrës është i përsosur për të krijuar pamje të plota make-up në pak minuta. Theksoni ose shtoni dimensionin e syve, buzëve dhe faqeve.


Formulë unike kremoze që përzihet lehtë dhe lejon aplikimin pa gabime. I pasuruar me squalene dhe vitaminë E për të hidratuar lëkurën tuaj.

Aplikojeni nëpër faqe ose si buzëkuq dhe përzieni

I mbushur me Squalane, një lipid botanik i lehtë për të ndihmuar lëkurën të ndihet e hidratuar, e butë, e lëmuar dhe elastike.

Të gjithë Përbërësit
ETHYLHEXYL PALMITATE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, MICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC WAX, ISOHEXADECANE, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CERA MICROCRISTALLINA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, COPERNICIA CERIFERA CERA, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SQUALANE, TIN OXIDE, BHT, +/-: CI 77891, CI 16035
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.