THE ONE
Buzëkuq me shkëlqim të lartë THE ONE Irresistible Touch

Përshkrim

Le te festojme!


Buzëkuq i lëngshëm me ngjyra intensive me pigment të lartë dhe me një efekt tërheqës të provuar tani i mbushur me shkëlqim delikate të mrekullueshme për të mbajtur dritat e festës mbi ju!


Tekstura e lehtë, e rehatshme dhe kremoze i lë buzët tuaja me shkëlqim vezullues me shkëlqim të lartë deri në 6 orë! Paketim festiv.

  1. Përdredhni butësisht bazën për të çliruar shkëlqimin. Më pas përdorni aplikuesin preciz të skalitur për ta aplikuar direkt në buzë.

  1. Filloni në qendër për të krijuar plotësinë, më pas përdorni majën e aplikuesit për të krijuar një skaj të mprehtë gjatë gjithë rrugës nga harku i cupidit deri në qoshet e gojës.

  1. Lëreni të ngurtësohet plotësisht për një efekt të ngjashëm me njollën.
POLYBUTENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, OCTYLDODECANOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOHEXADECANE, MICA, GLYCERYL ROSINATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SYNTHETIC WAX, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, GLYCERYL CAPRYLATE, SILICA, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BHT, +/-: CI 15850, CI 77000, CI 77891, CI 45410, CI 77491, CI 77499, CI 19140, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.