Home
Hije për sy
THE ONE
Lapsi për sy DUO THE ONE Colour Unlimited Eye Shadow & Eye Pencil Duo - Azure Blue

Përshkrim

Krijoni pamje frymëzuese të syve me këtë dyshe për eyeliner dhe rimel. Formulimet e papërshkueshme nga uji, me shumë pigmentim, kremoze krijojnë pamjen e grimit të syve që zgjasin gjatë gjithë ditës dhe ju japin një ndjesi të gjallë dhe verore.


Me pigmentim të lartë në nuanca të frymëzuara nga nuancat e verës në Skandinavi, si rimelët ashtu edhe eyelineri janë të papërshkueshëm nga uji dhe njolla, kështu që do t'ju shohin gjatë ditëve të gjata të plazhit dhe në netët e gjata të festave.


Shijoni një format të lehtë për t'u përdorur me nuanca plotësuese që do t'ju ndihmojnë të krijoni pamje të qëndrueshme verore.

Hije sysh: Aplikojeni direkt në qepallë. Përziejini skajet për një përfundim të qetë.

Eyeliner: Aplikojeni direkt në vijën e qerpikëve, nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm. Nëse dëshironi, zgjateni në këndin e jashtëm për të krijuar një pamje të lehtë.

DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC WAX, MICA, LAUROYL LYSINE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, POLYETHYLENE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, OCTYLDODECANOL, OZOKERITE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, DISILOXANE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL METHICONE, SILICA, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, +/-: CI 77742, CI 77499, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77007, CI 77510, CI 16035, CI 42090, CI 77000, CI 77400
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.