Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Galaxy Quartz

PërshkrimGjerdan i adhurueshëm me zinxhirë të argjendtë, që përmban një varëse prej vorbullash prej ari trëndafili të veshur me kristale xhami vezulluese dhe një sferë kuarci të ëmbël trëndafili, të mbuluar nga një yll me fluska, dhjetë cepash.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.