Home
Pudra të lëngshme
THE ONE
THE ONE Make-up Pro Pudër Korrektor në stik

Përshkrim

Po kërkoni mbulim të plotë? Ne ju kemi marrë me themelin THE ONE Make-up Pro All Cover Stick. Ky është një shkop themeli i plotë mat që ju jep mbulim ekstrem pa kompromentuar rehatinë ekstreme.


I ngarkuar me pigmente të dyfishta në krahasim me bazën e zakonshme, mbulon plotësisht papërsosmëritë e lëkurës në një format të përshtatshëm shkop. Fsheh pigmentimin, skuqjen, çngjyrosjen dhe venat me një pastrim.


Është jo i ëmbël dhe afatgjatë: bazamenti nuk zbehet dhe i reziston transferimit. Përbërësit hidratues sigurojnë një pamje të qetë grimi dhe ndjesi të lehtë, rrëshqitje të lehtë dhe përzierje të plotë.

Filloni me The ONE Make-up Pro Color Correction ose Anti-Shine Primer për një pamje më të qëndrueshme të grimit.


  1. Rrëshqitni direkt mbi lëkurë, duke filluar nga balli, faqet, ura e hundës dhe mjekra.
  2. Për përzierje të përsosur përdorni furçën e themelit (42478). Për të krijuar më shumë mbulim, përdorni Furçën Contouring (47148) për përcaktim të specializuar.
  3. Ky është një themel i ndërtueshëm. Aty ku dëshironi një mbulesë ekstreme, lëreni formulimin të qëndrojë plotësisht përpara se të aplikoni shtresa shtesë. Shmangni zonën e syve.

Teknologji Extreme Cover

Përjetoni një formulim novator mbulues të plotë nga THE ONE, i formuluar me më shumë mbulim se kurrë më parë për të mbuluar plotësisht defektet e lëkurës: pigmentimin, skuqjen, çngjyrosjen dhe venat. Fondatina formon një mbulim të plotë dhe afatgjatë në lëkurë që nuk do të zbehet dhe nuk do t'i rezistojë transferimit gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE, SYNTHETIC WAX, OCTYLDODECANOL, PHENYL TRIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYMETHYL METHACRYLATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, TRIBEHENIN, VP/HEXADECENE COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BISABOLOL, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, +/-: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.