Home
Pudër
THE ONE
THE ONE Make-up Pro Loose Pudër

Përshkrim

Pudër e lehtë e qëndrueshme me 12-orë mat që e mban lëkurën të duket e freskët dhe pa shkëlqim gjatë gjithë ditës. Kompleksi Matte i vendosjes së fuqisë turbullon menjëherë pamjen e poreve dhe linjat e holla. Formula përmban mbi 90% pluhura anti-flashback dhe pa përbërës që përforcojnë kthimin e fotove, kështu që lëkura juaj duket e përsosur në botën reale dhe dixhitale.


Kompleksi Matte i vendosjes së fuqisë turbullon menjëherë pamjen e poreve dhe linjave të holla për të krijuar një dekorim të lëmuar të sipërfaqes. Formulë e krijuar për të parandaluar efektin e rikthimit - me mbi 90% pluhura anti-flashback.

Vendoseni vetëm

  • Aplikimi me furçë: Aplikojeni me një furçë të lirshme pudër, duke trokitur butësisht furçën mbi pudër dhe duke tundur çdo tepricë përpara se të lyeni pluhurin në fytyrë me lëvizje të vogla rrethore.

•Aplikimi me sfungjer: Sfungjeri i Make-Up Powder (produkti 42472) ofron një aplikim optimal. Zhyteni sfungjerin e thatë në pluhur të lirshëm dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë me një lëvizje kërcyese.


Vendoseni për të bërë make-up

  • Aplikimi me furçë: Aplikojeni me një furçë pluhuri të lirshëm, duke trokitur butësisht furçën për të shkundur pluhurin e tepërt përpara se ta fshini fytyrën lehtë me furçë.

  • Pas aplikimit të fondatinës, aplikoni pudër të lirshme me The Powder Make-Up Sponge (kodi i produktit 42472). Lagni sfungjerin dhe shtrydhni ujin e tepërt. Shtoni pluhur të lirshëm direkt në sfungjer dhe aplikojeni sipër fondatinës me një lëvizje të butë fërkimi.

Vendoseni me prekje

  • Aplikimi me furçë: Aplikojeni sa herë që është e nevojshme për ta mbajtur lëkurën pa shkëlqim dhe mat të freskët duke përdorur një lëvizje të lehtë fshirëse, duke i kushtuar vëmendje shtesë zonave që prodhojnë më shumë vaj si balli, hunda dhe mjekra.

  • Aplikimi me sfungjer: Aplikojeni sa herë që nevojitet për ta mbajtur lëkurën pa shkëlqim dhe mat të freskët. Lyejeni sfungjerin e thatë (The Powder Make-Up Sponge 42472) në pudër dhe aplikojeni me lëvizje të njëtrajtshme kërcyese nëse nuk mbani fondatinë. Lagni sfungjerin nëse e keni bazën dhe shtrydhni ujin e tepërt përpara se të shtoni pluhur të lirshëm direkt në sfungjer dhe ta aplikoni me një lëvizje të butë, fërkuese.

Kompleksi Matte Power Setting pakë menjëherë pamjen e poreve dhe linjave të holla falë një Skin Blurrer të specializuar që mbush linjat dhe poret e imëta për të krijuar një sipërfaqe të lëmuar grimi mat. Bërë me mbi 90% pluhura anti-flashback dhe pa përbërës që përforcojnë rikthimin, të tilla si agjentë mbrojtës ndaj diellit, shkëlqim ose vezullim

Të gjithë Përbërësit
TALC, SILICA, ZINC STEARATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, SQUALANE, DIMETHICONOL STEARATE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONE, POTASSIUM SORBATE, DIISOSTEARYL MALATE, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.