Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Brosh Dragonfly

PërshkrimDrita e ylberit të pilivesa ka frymëzuar një mori mitesh dhe poezish. Kjo karficë zbukurimi me delikatesë, me ngjyrë ari, përmban kristale çeke dhe austriake në nuancat e ullirit, livandës dhe akuamarinës dhe një xhevahir të një aventurine jeshile natyrale - që konsiderohet më me fat nga kristalet.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.