Home
Vathë
Norrsken
Vathë francez kuarci Blossom

Përshkrim
Guri i çmuar kuarci luleshtrydhe natyral, gjysmë i çmuar besohet se frymëzon dashuri të pakushtëzuar dhe energji pozitive. Këtu, një diamant i prerë nga kristali është vendosur me dorë në ar prej trëndafili, të zbritur nga vathët delikatë me levë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.