Home
Vathë
Norrsken
Vathë Pasionantë Tourmaline

Përshkrim
Vathë të bujshëm prej qelqi kristal me një gjarpër prej ari trëndafili - simbol historik i forcës krijuese të jetës. Sytë e gjarprit janë zbukuruar me turmalinë të thellë, të kuqe në gjak - një kristal natyral që besohet se frymëzon guxim dhe pasion.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.