Home
Grimi
THE ONE
THE ONE A-Z Cream Hydra SPF 30

Përshkrim

A në Z me bukuri të përsosur, natyrore


Krem hidratues për fytyrën e lyer me 10+ përfitime për një pamje të freskët menjëherë. Mundësuar nga Hydra Multi-Core Complex për kujdes dhe mbrojtje. Rritur me Hydra Booster për hidratimin gjatë gjithë ditës.


Mbulim i lehtë dhe i butë me SPF 30. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Vendoseni në lëkurën e pastruar dhe përzieni poshtë qafës. Shmangni zonën e syve.

10+ përfitime që do të doni:

 • Mbulon lëkurën e pabarabartë *
 • Lëkura e parë për hapat e ardhshëm të përbërjes siç janë konturimi / theksimi.
 • Korrigjon pamjen e poreve *
 • Përsos pamjen e tonit të lëkurës *
 • Zgjon dukshëm pamjen e lëkurës *
 • Rezistent ndaj djersës. *
 • Me Hydra Multi-Core Complex për të ndihmuar në qetësimin, kujdesin dhe mbrojtjen nga ndotja
 • SPF 30
 • Jo komedogjene
 • Ndriçon për të krijuar një çehre të përsosur dhe rrezatuese *
 • Hydration gjatë gjithë ditës *

Plus më shumë!

 • Freskia e menjëhershme e lëkurës
 • Ndriçon për të krijuar një çehre të përsosur dhe rrezatuese *

* Testuar nga Konsumatori.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PEG-10 DIMETHICONE, ISONONYL ISONONANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CAPRYLYL METHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM CHLORIDE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, STEARIC ACID, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, ALUMINUM HYDROXIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SILICA, PHENOXYETHANOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, BISABOLOL, BHT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.