Home
BB & CC Kremat
THE ONE
THE ONE A-Z Kremë Hyrda Mat me SPF 30

Përshkrim

Merrni mat në një flash

Mat me jetëgjatësi!


Krem fytyre i lyer me ngjyrosje me 10+ përfitime për një pamje menjëherë mat. Pluhur nga Matte Multi-Core Complex plus Skin Smooth Powder për kujdes, mbrojtje dhe një përfundim natyral Matte. Mbulim i tejdukshëm, i lehtë me SPF 30. E përsosur për lëkurë të kombinuar deri në vaj.

Vendoseni në lëkurën e pastruar dhe përziejeni poshtë qafës. Shmangni zonën e syve.

10+ përfitime që do të pëlqeni:

 • Mbulon lëkurën e pabarabartë *
 • Lëkura e parë për hapat e ardhshëm të përbërjes siç janë kontura / theksimi.
 • Korrigjon pamjen e poreve *
 • Përsos pamjen e tonit të lëkurës *
 • Zgjon dukshëm pamjen e lëkurës *
 • Rezistent ndaj djersës. *
 • Me Hydra Multi-Core Complex për të ndihmuar në qetësimin, kujdesin dhe mbrojtjen nga ndotja
 • SPF 30
 • Jo komedogjene
 • Ndriçon për të krijuar një çehre të patëmetë dhe rrezatuese *
 • Hydration gjatë gjithë ditës *

Plus më shumë!

 • Përfundimi i Pore-Less - minimizon shfaqjen e poreve dhe mbulon njollat. *
 • Retushim-Më pak kontroll - lëkurë mat ditore dhe e njëtrajtshme. *
 • Cilësi më e vogël në peshë - strukturë ultra e lehtë dhe e butë sesa turbullon papërsosmëritë e lëkurës për një përfundim natyral mat. *

* Testuar nga konsumatori.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DIMETHICONE, ISODODECANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PEG-10 DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, STEARYL DIMETHICONE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENOXYETHANOL, SILICA, ALUMINA, IMIDAZOLIDINYL UREA, STEARIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, OCTADECENE, PARFUM, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BIOSACCHARIDE GUM-4, BISABOLOL, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.