Home
Shkëlqyes për Buzë
THE ONE
THE ONE IN ACTION Nuancë për Buzë dhe Faqe
Informacioni i produktit
Përshkrim

I papërshkueshëm nga djersa, rezistent ndaj ujit dhe ngjyrosje e gjatë e buzëve dhe faqeve për një ngjyrë natyrale dhe të shëndetshme. Formulë e lehtë me ngjyrë xhel për ndjesi ftohjeje gjatë aplikimit. Bërë me ACTIVE ENERGISER për të ndihmuar në forcimin e lëkurës dhe rikthimin e bukurisë së lëkurës.

Pigmentet e ngjyrosjes janë krijuar për të lënë ngjyrë të qëndrueshme në lëkurë për të ndihmuar në përballimin e efekteve të djersës dhe ujit. Një njollë e lehtë, nuk fshihet nga buzët apo faqet aq lehtë sa produktet e zakonshme dhe është projektuar për të qëndruar pa u zbehur ngjyrat gjatë gjithë ditës.

Të gjithë përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, PVP, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, PHYTIC ACID, VITIS VINIFERA SEED OIL, XYLITOL, GLUCOSE, TIN OXIDE, +/-: CI 77891, CI 17200, CI 16035, CI 45380, CI 77491
  • Buzët – aplikojeni drejtpërdrejt në buzë siç do të bënit zakonisht.
  • Faqet – njollojini faqet dhe përziejini duke përdorur gishta të pastër/blender bukurie/sfungjer etj.
  • Përsëritni hapat për të arritur intensitetin e dëshiruar të ngjyrës.
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohen nga turma me nuancat e modës, fitimet me pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant dhe dizajner. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin tendencat. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Nëse keni nën 100 BP, në vend që të paguani koston e transportit (3.5 EUR), ju mund të shtoni në porosinë tuaj njërin nga kodet në vijim, dhe përfitoni 1 produkt me këto çmime:

681700, në vlerë prej 3.99 euro ose

681800 në vlerë prej 5.59 Euro. 

 

Ndani