Home
Shkëlqyes i buzëve
THE ONE
THE ONE IN ACTION Nuancë për Buzë dhe Faqe

Përshkrim

I papërshkueshëm nga djersa, rezistent ndaj ujit dhe ngjyrosje e gjatë e buzëve dhe faqeve për një ngjyrë natyrale dhe të shëndetshme. Formulë e lehtë me ngjyrë xhel për ndjesi ftohjeje gjatë aplikimit. Bërë me ACTIVE ENERGISER për të ndihmuar në forcimin e lëkurës dhe rikthimin e bukurisë së lëkurës.

  • Buzët – aplikojeni drejtpërdrejt në buzë siç do të bënit zakonisht.
  • Faqet – njollojini faqet dhe përziejini duke përdorur gishta të pastër/blender bukurie/sfungjer etj.
  • Përsëritni hapat për të arritur intensitetin e dëshiruar të ngjyrës.

Pigmentet e ngjyrosjes janë krijuar për të lënë ngjyrë të qëndrueshme në lëkurë për të ndihmuar në përballimin e efekteve të djersës dhe ujit. Një njollë e lehtë, nuk fshihet nga buzët apo faqet aq lehtë sa produktet e zakonshme dhe është projektuar për të qëndruar pa u zbehur ngjyrat gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, PVP, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, PHYTIC ACID, VITIS VINIFERA SEED OIL, XYLITOL, GLUCOSE, TIN OXIDE, +/-: CI 77891, CI 17200, CI 16035, CI 45380, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.