Home
Maskara
THE ONE
Maskara THE ONE IN ACTION Sweat-Proof
Informacioni i produktit
Përshkrim

Maskarë * rezistente ndaj njollave, djersës dhe ujit që ngre qerpikët tuaj, edhe kur jeni më aktiv. Siguron që Maskara juaj të mos njolloset, gjatë udhëtimit falë përfundimit të shpejtë me prekje të thatë dhe qëndrueshmërisë që zgjat, edhe në kushte të vështira. Bërë me ENERGISER ACTIVE, i krijuar për të forcuar, mbrojtur, ushqyer dhe rivendosur bukurinë e qerpikëve.

*Testuar në konsumatorë.

Polimerët e lehtë dhe fleksibël kombinohen me një agjent të specializuar hidroizolues për të siguruar qëMaskara juaj të mos rrjedh, të njolloset,gjatë stërvitjes ose udhëtimit! Sapo të aplikoni, një film i lehtë, që merr frymë formohet rreth secilit qerpik për të bllokuar formulën në vend. Filmi punon në mënyrë aktive për të larguar ujin dhe djersën, duke mbrojtur pamjen e qerpikëve tuaj dhe duke parandaluar lëvizjen e ngjyrës! Ky film formon vulën më të fortë të Oriflame kundër ujit.

Të gjithë përbërësit
ISODODECANE, CERA MICROCRISTALLINA, SYNTHETIC WAX, PARAFFIN, TALC, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, ORYZA SATIVA CERA, BEHENYL BEESWAX, STEARYL BEESWAX, PHENOXYETHANOL, VITIS VINIFERA SEED OIL, POLYETHYLENE, BHT, CI 77499

Aplikojeni tek qerpikët, duke filluar nga rrënjët e qerpikëve dhe duke lëvizur drejt majave. Përsëriteni për të krijuar rezultate të qerpikëve.

Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohen nga turma me nuancat e modës, fitimet me pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant dhe dizajner. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin tendencat. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Nëse keni nën 100 BP, në vend që të paguani koston e transportit (3.5 EUR), ju mund të shtoni në porosinë tuaj njërin nga kodet në vijim, dhe përfitoni 1 produkt me këto çmime:

681700, në vlerë prej 3.99 euro ose

681800 në vlerë prej 5.59 Euro. 

 

Ndani