Home
Pudra të lëngshme
THE ONE
Pudër e lëngshme THE ONE IN ACTION SPF 40
Informacioni i produktit
Përshkrim

Fondatinë mat me qëndrueshmërii* e krijuar për t'ju mbajtur të dukeni të freskët ndërsa stërviteni. Mban nën kontroll djersën*, shkëlqimin* dhe skuqjen.


The ONE In Action Foundation SPF 40 përmban mikro absorbues, pluhura të butë, ultra të imët, për të kontrolluar pamjen e vajit dhe shkëlqimin. Prova e transferimit dhe prova e maskës. Me mbrojtjen tonë më të lartë SPF në një fondatinë: SPF 40


* Testuar nga konsumatori

Flash Film Technology THE ONE In Action Foundation SPF 40 formon një film ultra të lehtë në lëkurë. Kjo shtresë e frymëmarrjes mbron kundër efekteve të djersës dhe ujit. Fondatina juaj nuk do të shkrihet kur ekspozohet ndaj djersës ndërsa shkoni në palestër dhe do të mbetet po aq e përsosur sa kur sapo aplikohet!


Mikro-absorbuesit THE ONE In Action Foundation SPF 40 përmban mikro-absorbues për të ndihmuar në kontrollin e pamjes së vajit dhe shkëlqimit. Këto pluhura të buta dhe ultra të imta kanë veti absorbuese, kështu që thithin vajin dhe djersën gjatë stërvitjes. Ato minimizojnë shkëlqimin dhe e mbajnë lëkurën tuaj të duket mat.

Të gjithë përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLENE GLYCOL, DIISOPROPYL ADIPATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, ALUMINA, CAPRYLYL GLYCOL, STEARIC ACID, PARFUM, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, VITIS VINIFERA SEED OIL, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohen nga turma me nuancat e modës, fitimet me pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant dhe dizajner. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin tendencat. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Nëse keni nën 100 BP, në vend që të paguani koston e transportit (3.5 EUR), ju mund të shtoni në porosinë tuaj njërin nga kodet në vijim, dhe përfitoni 1 produkt me këto çmime:

681700, në vlerë prej 3.99 euro ose

681800 në vlerë prej 5.59 Euro. 

 

Ndani