Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unazë Galaxy Quartz 19

Përshkrim
Festoni magjinë e qiellit të freskët të natës me një unazë të artë trëndafili të zbukuruar me hënë dhe yje, të ndriçuar nga kristale xhami vezullues dhe një rruazë shkëlqyese prej kuarci trëndafili natyror.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.