Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Rose Pearl

Përshkrim
Përfshini qetësinë sensuale të dritës së hënës me një margaritar qelqi me shkëlqim të ngjyrës shampanjë, të ngjeshur në një dizajn të pikës prej ari trëndafili dhe në pushim pikërisht nën jakën tuaj
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.