Home
Varëse
Norrsken
Serene Amazonite Gjerdani

Përshkrim

Shkëlqimi i butë, jeshil-blu i amazonitit prej guri krejt natyral pasqyron rrezet e diellit si një liqen i qetë në pyjet e thella të Suedisë. Këtu, tre gurë natyralë vendosen me kujdes në duar në një kornizë të lezetshme tërfili dhe përputhen me sharma ovale, të prera në kristal në një gjerdan të hollë, të artë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.