Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Byzylyk tërfili me fat

Përshkrim


Këtë pranverë, sharmi ynë i preferuar është tërfili me katër fletë, që besohet se sjell një bekim me çdo fletë: besimin, shpresën, dashurinë dhe fatin. Vendoseni atë si një shenjë të përditshme në një byzylyk të hollë me zinxhir të tonit të artë, të zbukuruar me pika të vogla vese kristalore Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.