Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Rrethë kuarci Hope Rose

Përshkrim
Frymëzuar nga guralecët e vegjël të plazhit që janë lëmuar nga valët e detit dhe ndriçohen nga hëna, ky byzylyk i zinxhirit të hollë me ton argjendi është zbukuruar me një varg kuarci me formë trëndafili - guri i dashurisë së pakushtëzuar. Madhësia rregullohet në mënyrë elegante me një mbyllje të rruazës rrëshqitëse me ton argjendi.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.