Home
Vathë
Norrsken
Fuqizoni vathët prej kuarci

Përshkrim
Përfaqësojnë diellin pranveror që ngrihet, këto vathë pikatore të punuara bukur, shfaqin tre gurë kuarci të verdhë, të vendosur butë, të verdhë, që bien pak mbi vijën e nofullës. Vendosni me një simite të hijshme për të nxjerrë në pah shkëlqimin e tyre të ngrohtë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.