Home
Vathë
Norrsken
Vathë Serene Amazonite

Përshkrim

Shkëlqimi i butë, jeshil-blu i amazonitit prej guri krejt natyral pasqyron rrezet e diellit si një liqen i qetë në pyjet e thella të Suedisë. Këtu, gurët natyrorë vendosen me kujdes me dorë në një kornizë të lezetshme tërfili, të zbritur nga një vathë me rrathë ari të ngulitur me kristale Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.