Home
Vathë
Norrsken
Vathë sekretë kuarci trëndafili

Përshkrim
Frymëzuar nga livadhet alpine në veri të Suedisë, ky dizajn i butë përfaqëson pika delikate të vesës në mëngjes të mjegullt. Një sferë prej kuarci të pastër trëndafili, e strehuar brenda petaleve me ton të artë dhe të pezulluar në një vathë të lidhur me zinxhir.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.