Home
Vathë
Norrsken
Vathë Rose Pearl

Përshkrim
Si një pikë dritë hëne, këto margaritarë qelqi me shkëlqim, me ngjyrë shampanjë, në vathët me grepa prej ari trëndafili shtojnë një shkëlqim sensual në pamjen tuaj.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.