Home
Kondicioner
Love Nature
Love Nature Kondicioner për flokë të yndyrshëm me limon organik dhe nenexhik

Përshkrim

Kondicioner i lehtë dhe kremoz me ekstrakte organike natyrale limoni dhe nenexhik. E zhvilluar për të kondicionuar pa i lënë flokët të ndjehen me vaj. Përmban 96% përbërës me origjinë natyrale. I formuluar për të qenë i biodegradueshëm dhe pa silikone apo paraben. Paketuar në një shishe plastike 100% të ricikluar.
Ekstrakti organik i limonit

Vaji i limonit përmban acide frutash, të njohura për vetitë e tyre antioksiduese dhe hidratuese, dhe ndihmon në pastrimin dhe zbutjen e flokëve duke hequr akumulimet që mund t'i rëndojnë ato.


Ekstrakt organik i mentes

Nenexhiku është një barishte e freskët rigjallëruese që njihet për veprimin e saj natyral pastrues për shkak të vetive antibakteriale. Ndihmon në rigjallërimin e flokëve të yndyrshëm duke promovuar flokë të fortë të shëndetshëm.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS LIMON JUICE, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, GLYCERYL CAPRYLATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, CITRIC ACID, SODIUM PHOSPHATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 15510
Kënaqni shqisat tuaja me formula të ëmbla dhe të lëngshme të frymëzuara nga natyra. Zbuloni universin Love Nature të mbushur me produkte të përditshme, ekstrakte organike natyrale dhe formula të kujdesshme. Cilën do të provoni më parë?

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.