Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza Empower Quartz 19

Përshkrim
Përqafoni agimin e artë të pranverës me një copë masive kuarci të verdhë natyral, që përfaqëson mençuri, ngrohtësi dhe gëzim krijues. I vendosur me delikatesë në një kornizë me onde me ton ari, ky gur i prerë i papërpunuar, gjysëm i çmuar flet gjithçka vetë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.