Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Orë esenciale

Përshkrim
Një orë e ngulitur në një byzylyk të butë, me ton ari, shton elegancën e palodhur për çdo pamje. Dorëzë e lakuar butësisht e mbështjellë me lidhje të rregullueshme në pjesën e pasme. Pjesa e lidhur përmban një rrotullues të zi të mbuluar me gotë safiri jo gërvishtëse, të zbukuruar me duar të arta dhe dy kristale të shkëlqyera Swarovski.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.