Home
Maska për flokë
Love Nature
Love Nature Maskë Smoothie për Forcimin e Flokëve me Banane Organike

Përshkrim

Një maskë smoothie e pasur dhe kremoze e flokëve, e mbushur me ekstrakt natyral bananeje, e krijuar për të forcuar dhe trajtuar flokët e dobët dhe të holluar. Me përbërës 96% me origjinë natyrale, formula si smoothie shkrihet në flokë me aplikim. Formuluar për të qenë i biodegradueshëm, pa silikone apo parabene.

Masazhojeni në flokët tuaj të lagur dhe lëreni për 5 minuta. Shpëlajeni.

Ekstrakt natyral organik i bananes

Bananet janë të pasura me kalium, vajra natyralë, karbohidrate dhe vitamina që ndihmojnë në zbutjen dhe hidratimin e flokëve, duke ndihmuar në mbrojtjen nga majat e çara dhe thyerja.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MUSA SAPIENTUM FRUIT EXTRACT, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CI 19140, CI 15510
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.