Home
Sete dhuratash
Amber Elixir
Amber Elixir Ujë i parfumuar në Sprej Xhepi

Përshkrim

Frymëzuar nga bukuria misterioze e qelibarit, Amber Elixir nxjerr një atmosferë joshëse sensualiteti dhe qetësie. Notat e ngrohta të rrushit të zi dhe mandarinës përqafojnë heliotropin tërheqës, qelibarin mistik dhe myshkun sensual ndërsa ju konsumoheni nga shkëlqimi i saj joshës i qelibarit. I disponueshëm në një spërkatës të përshtatshëm për madhësinë e çantës, kështu që nuk do të mbeteni kurrë pa këtë aromë tërheqëse.

Kjo aromë magjepsëse ngjall një pasion gjithëpërfshirës me notat e shijshme të sipërme të rrush pa fara të zezë, mandarinës dhe jamballit dhe një zemër femërore elegante prej heliotrope, bajame të ëmbël dhe bozhure. Më vonë, ajo vendoset në një tharje të bollshme të drurit të sandalit, qelibarit mistik dhe myshkut sensual.


Familja e Aromave

Oriental Vanillic Woody


Nota kryesore:

Top: Mandarin

Zemra: Heliotrope

Baza: Amber

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CI 47005, CI 16035, CI 42090
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.