Home
Sete dhuratash
Possess
Possess Ujë i parfumuar Sprej Xhepi

Përshkrim

Pushtoni zemrën dhe shpirtin e tij, kjo aromë për gratë ngjall bukurinë e një dashurie legjendare. I përjetshëm, i shkëlqyeshëm, por shumë joshëse, Possess Eau de Parfum mishëron joshjen provokuese të Kleopatrës, e njohur për fuqitë e saj joshëse. I mbushur me nota dehëse dhe joshëse të ylang ylang-ut, ky parfum seksi dhe i ndritshëm sjell një magji hipnotike tërheqëse.

Mbajeni këtë llak të përshtatshëm në madhësinë e çantës në çantën tuaj për të rifreskuar aromën tuaj gjatë gjithë ditës. Aplikoni aromën direkt në pikat tuaja të pulsit: qafë ose kyç.

E mbushur me nota dehëse joshëse të Ylang Ylang, kjo aromë seksi, me shkëlqim sjell një magji hipnotike tërheqëse.


Familja e aromave

Chypre Fruity


Notat kryesore

Top: Queen Pineapple

Zemra: Ylang Ylang

Baza: Indonesian Patchouli

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.