Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Giordani Gold Woman Roll-On Deodorant i parfumuar

Përshkrim

Trajtoni sqetullat tuaja me këtë Deodorant Roll-on të Parfumuar, i mbushur me aromën ikonë të GG Woman për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët dhe aromatik nga mëngjesi në mbrëmje.

Duke ofruar mbrojtje të provuar kundër djersitjes, formula e lehtë dhe kremoze thahet shpejt për t'i lënë nënsqetullat të lëmuara dhe të buta të mëndafshta – pa shenja të bardha dhe zero mbetje ngjitëse.

Aroma e sofistikuar e lules së bardhë me lule portokalli dhe nota të ndritshme agrume rrezaton një ngrohtësi të pasur që lulëzon me pasion, duke e bërë këtë një shtesë të përditshme të këndshme dhe efektive për të përmirësuar përvojën tuaj të parfumit. I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni formulën roll-on çdo ditë për të pastruar dhe tharë nënsqetullat.

Formula e testuar dermatologjikisht nuk përmban alkool dhe është e mbushur me aromën ikonë të GG Woman.

Notat e ndritshme të agrumeve të Mandarin Accord, Limonit dhe Portokallit hapin aromën me një vitalitet freskues. Shkëlqen mbi buqetën me lule të bardha të Jasmine dhe Madonna Lily, teksa nota petale diellore e Lulëzimit të Portokallit rrezaton një ngrohtësi të pasur që lulëzon me pasion nga zemra. Thekset prej druri të Patchouli mbeten të gjalla, duke ngrohur aromën femërore, pasi Solar Musk dhe Crystal Moss krijojnë thellësi dhe sensualitet.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.