Home
Kujdesi i duarve
Eclat
Eclat Nuit Kremë për duar e parfumuar

Përshkrim

Hidratoni bujarisht duart tuaja me këtë krem ​​të parfumuar të duarve për të përjetuar sensualitetin e shtuar të netëve pariziane.


Tekstura hidratuese ushqen për ta lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar, ndërsa formula e përthithjes së shpejtë shkrihet në lëkurë duke mos lënë mbetje të yndyrshme.


E mbushur me aromën e sofistikuar të Eclat Nuit for Her, një buqetë me lule të bardha intensivisht të papërmbajtshme e krijuar rreth Jasmine për të nxjerrë në pah elegancën moderne me një gjurmë tërheqëse.


I testuar dermatologjikisht.

Masazhoni duart dhe kyçet për lëkurë të hidratuar bukur dhe aromatike. Shtroni kremin e parfumuar të duarve me Eclat Nuit for Her Eau de Parfum për të përmirësuar aromën dhe për ta bërë atë të zgjasë më gjatë.

Formula e testuar dermatologjikisht është e mbushur me aromën e sofistikuar dhe tërheqëse të Eclat Nuit për Her Eau de Parfum.


Notat e ndritshme dhe me lëng frutash të boronicës dhe pjeshkës përzihen me Marigold me lule për të hapur aromën me një energji verbuese. Ndërsa nata evoluon, lulëzon një zemër e bardhë e papërmbajtshme me lule jasemini, duke sjellë një nënshkrim ikonik francez dhe një intensitet të pasur në buqetën femërore të Trëndafilit. Në fund të mbrëmjes, një bazë sensuale e vaniljes dhe myshkut e veshur me aspekte të thella Patchouli e mbush natën në një shteg tërheqës dhe të sofistikuar.


Familja e aromave

Chypre Floral


Notat bazë

Top: Marigold, Peach, Blueberry

Heart: Rose, Jasmine, Rose Absolute

Base: Patchouli, Musk, Vanilla


Notat hero

Jasmine


Shënime për notave hero

Frymëzuar nga Parfumeria Franceze, aromat femërore Eclat ndërtohen gjithmonë rreth një lule të bardhë. Hyjnisht femërore dhe me një aromë marramendëse të parezistueshme, Jasmine Grandiflorum Absolute është kuintesenca e luleve të bardha. Për shekuj, ajo është konsideruar si simboli i dashurisë dhe tundimit femëror - duke e bërë atë një lule legjendare në parfumeri, e njohur për hirin dhe delikatesën e saj. Për Eclat Nuit for Her, aroma e luleve të freskëta të Jaseminit të zgjedhura me dorë u përftua përmes nxjerrjes së ftohtë të CO2. Ky proces me temperaturë të ulët u zhvillua dhe u përdor për herë të parë në Grasse, dhe nxjerr një profil nuhatjeje më natyrale. Për jaseminën, ajo përforcon aspektet e frutave dhe rrit përhapjen e saj, duke zbuluar një notë lulesh me aromë shumë frute dhe pak pikante..

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYCITRONELLAL, TOCOPHERYL ACETATE, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.