Home
Kujdesi i duarve
Koleksioni i Femrave
Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac Kremë për Duar e Parfumuar

Përshkrim

Transportoni shqisat tuaja në një kopsht në lulëzim të plotë, ndërsa përkëdhelni duart tuaja me një krem ​​hidratues që mburret me një aromë dehëse lulesh të jargavanëve të bardhë. Përdoreni gjatë gjithë ditës për të zbutur dhe lëmuar duart.

Një aromë magjepsëse, marramendëse, që ngjall imazhe të një kopshti të shkëlqyer në dritën e qartë të agimit. Aroma me lule, myshk, e bardhë e jargavanit hapet me një përzierje të gjetheve jeshile me vesë, e ndjekur nga një zemër pluhur e Lilac së Bardhë, Jasemine Ujore dhe Petal Bozhure, për t'u vendosur më në fund në një bazë Heliotrope prej kadifeje, drunore.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, GLYCERYL STEARATE SE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BENZYL SALICYLATE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, TOCOPHERYL ACETATE, LIMONENE

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.