Home
Aromat
All or Nothing
All or Nothing Akord Unik #1 Parfum

Përshkrim

Ju jeni unik - të lirë të jeni kushdo që dëshironi. Mos ki frikë të shfaqesh dhe të përjetosh vërtet jetën, mënyrën tënde.


Bëhuni vetë parfumeri juaj me këtë Marrëveshje unike unike që shkrihet në lëkurën tuaj, hapi i dytë për të ngritur përvojën tuaj të parfumit. Sensuale dhe e ngrohtë me një notë të butë myshk me lule në zemër, aroma e zgjatur ju transporton në një gjendje lumturie të pastër - injektuar me lë të kuptohet se lulet e ndritshme dhe pyjet me teksturë. Të kujton lëkurën e ngrohtë dhe takimet tërheqëse, mos ngurro qëti të jesh unike.


Shprehni individualitetin tuaj dhe shkoni ALL IN me këtë koncept të ri të aromës All or Nothing, i krijuar për të punuar me lëkurën tuaj dhe për të rritur esencën tuaj.

Shtojeni Akordin Unik # 1 mbi Parfumin All or Nothing për të shtuar nota të reja në aromën tuaj dhe për të rritur tërë përbërjen.

Sensuale dhe e ngrohtë në zemër, Marrëveshja e butë me lule Musk rrit aromën e vërtetë të lëkurës dhe mbështjell mbajtësin me një joshje të butë por dehëse. Shënime të qarta me lule të Freesia, Jasmine Petals dhe Peony injektojnë aromën me një freski delikate, të shkrirë me dru sandali të butë, Heliotrope të mjegullt dhe White Woods të butë.


Familja e aromave

Lule të Bardha me Lule


Shënimet kryesore

Top: Freesia, bozhure,Petale Jasemine

Mid: Akorde të Musk

Baza: Sandalwood, Heliotrope, White Woods

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE
Ju jeni unik - të lirë të jeni kushdo që dëshironi. Mos ki frikë të shfaqesh dhe të përjetosh vërtet jetën, mënyrën tënde. Ju jetoni të vërtetën tuaj, duke përqafuar individualitetin tuaj në gjithçka që bëni dhe postoni. Guxoni të jeni ju dhe të jetoni jetën All or Nothing me përvojën e re të parfumit All or Nothing: dy Parfume ekskluzivë të krijuar për të punuar me lëkurën tuaj dhe për të shprehur uniken ju.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.